Dekoracja Sali Weselnej Dzikie Wino w Redzie

Wybór kolorystyki dekoracji sali to indywidualna decyzja każdej Pary Młodej. Styl jaki niesie za sobą wystrój dekoracji dopasowywany jest do gustu klienta.
dekoracje dzikie wino

Dekoracje ślubne na sali w Redzie.

Tak też czarno zielone dekoracje znalazły się na sali kaszubskiej restauracji Dzikie Wino w Redzie, gdzie świętowali swój ważny dzień Nowożeńcy.
dzikie wino Reda

Czarno zielona dekoracja ślubna sali weselnej w Redzie.

Dekoracja ślubna była oryginalna i nietypowa ponieważ głównie dominował rzadko spotykany w dekoracjach czarny kolor. Dodatkowe elementy dekoracyjne były w odcieniach zieleni.
wystrój sali dzikie wino

Pokrowce na krzesła z czarnymi kokardami.

Czarne kokardy na krzesłach, bieżnik na stole, zasłony na oknie oraz przysłonięcie kaszubskich wzorów zupełnie zmieniło klimat jaki wcześniej panował na sali weselnej.
dekoracja sali weselnej Reda

Bukiet na stole w restauracji Dzikie Wino w Redzie.

Czerń dodała elegancji i mocnego akcentu a białe pokrowce ślubne oraz zielone dodatki złamały ciemne akcenty w wystroju. Białe kwiaty ( goździki, mieczyki, róże, hortensja ) w wysokich wazonach efektownie dopełniły dekoracje na sali w restauracji Dzikie Wino.
sala weselna Reda

Dekoracja sali kaszubskiej Dzikie Wino w Redzie.

W podziękowaniu za przybycie, goście weselni otrzymywali od Młodej Pary zielone jabłka nawiązujące kolorem do dekoracji sali.
dekoracje ślubne Reda

Leżący bukiet na stole Młodej Pary.

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!