Trendy Ślubne 2014 ~ Suknie Ślubne Modne w 2014 Roku

Sezon ślubny 2013r. powoli dobiega końca. A co czeka nas w następnym roku? Czy 2014 przyniesie duże zmiany w wystrojach sal ślubnych, dekoracjach kościoła, sukniach ślubnych? Jaka będzie wiodąca kolorystyka? Koronki, falbany, tiule, atłasy… Co nas tym razem zaskoczy i przykuje uwagę gości weselnych.

~ Suknie ślubne ~

Od kilku tygodni dostępne są już nowe modele, którym możemy się przyglądać. Dużo kolekcji posiada suknie z dekoltem szytym na jedno ramie, co jest ciekawym rozwiązaniem przy różnych mankamentach sylwetki. Będziemy mieli także do wyboru suknie w odcieniach czerni i bieli oraz z dodatkami srebrnymi. Jak się okazuje nie tylko srebrna biżuteria ozdobi Pannę Młodą ale również srebrne akcenty na sukni.
Pokażą się suknie ślubne z krótkim bądź długim rękawem bardzo przydatnym w chłodniejsze dni i śluby zimowe. Dodatkowo modne będą peleryny zamiast welonu ślubnego. Jest to ciekawe i niestandardowe rozwiązanie. Peleryny są piękne, zwiewne i przykuwają uwagę. Innym pomysłem i bardzo oryginalnym są golfy i półgolfy lub kołnierze. Niegdyś uważano, że bardziej zakryte ciało kobiety nadaje jej elegancji. Czy tym razem ta moda powróci? To się okaże już za rok.
Jeśli Panna Młoda nie lubi gorsetów, bo np. obawia się, że suknia zsunie się w trakcie zabawy weselnej dobrym patentem są transparentne dekolty uszyte z koronek lub innych półprzeźroczystych materiałów.
Nadal będzie królowała koronka co nie jest nowością ale nie ma się czemu dziwić gdyż od lat kochamy koronki i będziemy je wybierać. Natomiast jest element wystroju, który nie należy do takich oczywistych. Mianowicie spodnie ślubne, które będą dostępne w nowych kolekcjach mogą budzić kontrowersje ponieważ to suknie i sukienki są nieodzownym atrybutem kobiecości. Może znajdą się odważne Panny Młode i zdecydują na taki ubiór bądź styl biurowy idący w parze ze spodniami.
Tkaniny przeźroczyste, błyszczące, koronki. Wybór będzie duży. Będziemy także mogli odnaleźć w sukniach inspiracje latami 20 zwany vintage, gdzie towarzyszą im frędzle, pióra czy toczki.

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!