Ściana Świetlna ~ Tło za Młodą Parą Gdynia Gdańsk Sopot

Ścianę świetlną ustawiamy na sali za Młodą Parą aby udekorować miejsce, w którym znajdują się na weselu. To jest ich najważniejszy dzień w życiu dlatego poświęcamy im najwięcej uwagi tego dnia.

tło za parą młodą gdańsk

Tło za Młodymi na sali oświetlone lampkami na ścianie świetlnej.

Tła za Młodą Parą posiadamy owalne lub prostokątne. Są bardzo przydatne gdy chcemy przysłonić niepożądaną część sali. Możemy je dowolnie udekorować, podświetlić lub pozostawić całe w bieli.

ściana świetlna wesele Sopot

Ściany świetlne prostokątne lub ściany świetlne owalne z dekoracją dobraną do sali na wesele. Ściany świetlne Gdynia, Gdańsk, Sopot.

Ściany świetlne Gdynia, Gdańsk, Sopot na ślub i wesele.

ściana świetlna na ślub Gdynia

Tło za Parą Młodą zasłania to co nie jest ładne na sali i tworzyło eleganckie tło, które dowolnie można udekorować,

Ściany świetlne były wykorzystywane na sali Magnat w Bojanie, Best Western Villa Aqua w Sopocie, Centrum Hotelowo Konferencyjne Alma w Gdańsk Sobieszewo, Hotel Sheraton w Sopocie, Tawerna Grecka Lukullus w Gdańsku, Osada Kaszubska Adler w Zgorzałe, Hotel Faltom Rumia, Dolina Charlotty w Strzelinko, Żabi Dwór Ostrzyce, Hotel Falko w Rumi oraz wiele innych.

ściana świetlna gdynia

Ściana świetlna na sali weselnej dodaje elegancji i tworzy uroczysty wygląd sali. Ścianę świetlną wynajmujemy w Gdańsk, Sopot, Gdynia do ślubu.

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!