Karton z Balonami z Helem Gdańsk ~ Prezent z Balonami Sopot

Nietypowy i wyjątkowy prezent w postaci dużego pudła z balonami przewiązanego kokardą. Karton jest często niespodzianką dla pary młodej – para nieświadoma otwiera go a z jego wnętrza do nieba leci około 100 balonów z helem z kolorze dowolnie wybranych przez zamawiającego.

Chcesz poznać naszą ofertę? Napisz maila na: dekoracje@dekori.pl lub zadzwoń: +48 505 79 39 09 – podaję miejsce oraz datę – przedstawimy ofertę.
Balony z helem Gdynia

Balony z helem wypuszczone w niebo po ślubie w Gdańsku.

Jedną z nich jest karton wypełniony balonami z helem, które po otwarciu wylatują do nieba dając świetny dodatkowy efekt na ślubie bądź weselu.

Karton prezent z balonami z helem

Prezent niespodzianka z balonami wypełnionymi helem od znajomych dla Pary Młodej w dniu ślubu.

Zastosowanie takiego prezentu może być po uroczystości ślubnej kiedy Młodzi wychodzą już z kościoła po ceremonii ślubnej i otwierają karton wypełniony balonami szybującymi wysoko w górę.

Karton z balonami ślub wesele

Karton z balonami na wesele w Sopocie.


Innym pomysłem jest otwarcie kartonu podczas trwania wesela co wzbudza zainteresowanie szczególnie wśród najmłodszych. Młoda Para również organizuje rozrywkę dla swoich gości. Dla tych starszych jak i młodszych.

Prezent z balonami Gdańsk

Prezent z balonami helowymi w Gdańsku przed kościołem.

A taki prezent z balonami z helem to świetna atrakcja dla dzieci przebywających na weselu. Baloniki, które opuściły już karton mają przewiązane wstążeczki, dzięki czemu można je swobodnie zdjąć z sufitu i podarować dzieciom do zabawy.

Prezent z balonami ślub Gdynia

Prezent z balonami na ślubie w Gdyni.

Chcesz poznać naszą ofertę? Napisz maila na: dekoracje@dekori.pl lub zadzwoń: +48 505 79 39 09 – podaję miejsce oraz datę – przedstawimy ofertę.

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!