Żabi Dwór w Ostrzycach ~ Dekoracja Ślubna Sali w Ostrzycach na Kaszubach

Żabi Dwór w Ostrzycach to sala weselna i pensjonat położony w pięknym miejscu na Kaszubach w miejscowości Ostrzyce. Sala pomieści wiele osób i co ważne posiada pokoje aby przenocować zmęczonych gości. Kolejnym atutem tego miejsca na wesele jest znakomita regionalna kuchnia. Nasza firma miała przyjemność wykonać dekorację ślubna sali weselnej na Kaszubach.
Dekoracje sali Ostrzyce

Dekoracja stołów weselnych – Wysoki wazon z bukietem z kwiatów żywych – eustoma, róże, goździki, hortensja. Pokrowce na krzesłach Ostrzyce.

Dekoracja ślubna sali Żabi Dwór

Wesele Żabi Dwór – Ostrzyce. Dekoracje na sali w Żabim Dworze na Kaszubach. Bukiet leżący przed parą młodą.

To doskonałe miejsce na imprezy okolicznościowe, wesela na Kaszubach jak również na odpoczynek w gronie rodzin i znajomych. Sala weselna jest przestronna i pomieści wiele osób. Niedaleko Żabiego Dworu znajduje się śliczny kościół na Kaszubach w którym może odbyć się ślub.

Żabi Dwór Ostrzyce

Dekoracja sali Żabi Dwór w Ostrzycach. Wystrój weselny Zabi Dwór.

Dekoracja sali na wesele wykonana została w kolorach pudrowego różu. Pokrowce na krzesłach z różowymi kokardami rozjaśniły salę i dodały elegancji. Naturalne bukiety z żywych kwiatów dodały koloru na sali weselnej.

Wystrój Ślubny Ostrzyce

Dekoracja ślubna stołów. Bukiety z żywych kwiatów. Sala weselna Ostrzyce. Ślubne pokrowce.

Na stołach pojawiły się szklane świeczniki, różowy bieżnik, wysokie wazony z bukietami z kwiatów żywych oraz girlandami z kryształków. Dodatkiem dekoracyjnym były również wstążeczki na serwetkach.

Dekoracje weselne Gdynia

Bukiet leżący na stole przed Młodą Parą. Kwiaty z kryształkami. Dekoracje w Ostrzycach.

Przed Parą Młodą na stole znalazł się długi, leżący bukiet z wiszącymi kryształkami oraz 6 szklanych świeczników. Na sali tanecznej natomiast zawisły wianuszki z żywych kwiatów. Jeśli szukasz dekoracji na swój ślub na Kaszubach zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy florystycznej.

Bukiet ślubny eustoma róże gdynia

Różowy bukiet ślubny dla Panny Młodej. Kwiaty pudrowe w odcieniach różu i kremów.


Żabi Dwór

83-311 Ostrzyce
ul.: Jałowcowa 3
Telefon: (+48)
58 694 01 35
Telefon: (+48)
787 291 533
Mail: kontakt@zabi-dwor.pl

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!