Dekoracje Sali Złoty Staw w Borkowie ~ Dekoracja Ślubna Wesela Gdańsk

Na poniższych zdjęciach prezentujemy dekoracje ślubne na sali Złoty Staw w Borkowie koło Gdańska. Za Parą Młodą zawisły modne ostatnio w dekoracjach inicjały.

złoty staw borkowo

Wesele w Złotym Stawie. Wesele w Borkowie koło Gdańska. Dekoracja ślubna Borkowo.

Jasno fioletowa dekoracja ślubna sali ukazuje pokrowce na krzesłach z jasno fioletowymi kokardami, liliowy bieżnik na stołach dla gości i Młodej Pary. Dekoracją sufitu są papierowe kule.

złoty staw wesele dekoracje

Dekoracja sali Złoty Staw w Borkowie. Bukiet na stole przed Parą Młodą z wiszącymi kryształkami. Fioletowa dekoracja sali.

Restauracja Złoty Staw oferuje swoim gościom bardzo modne ostatnio na weselach okrągłe stoły. Pokrowce na krzesła Gdańsk. Wynajem pokrowców. Białe pokrowce na krzesła Gdynia.

złoty staw ślub

Wesele w Złotym Stawie koło Gdańska. Pokrowce na krzesłach Gdańsk. Fioletowe dodatki na weselu. Sala z okrągłymi stołami.

dekoracje złoty staw

Dekoracja ślubna sali Borkowo. Wystrój sali na wesele w Borkowie. Bukiety kwiatów fioletowe.

dekoracja wesela borkowo

Kwiaty na wesele Gdańsk. Dekoracja ślubna Gdańsk. Eustoma, róże, róża gałązkowa, ruskus.

dekoracja ślubna sali złoty staw

Dekoracja ślubna stołu na sali w Gdańsku. Dekoracja weselna Złoty Staw. Niksie wazony z kwiatami na stole. Okrągłe stoły Gdańsk. Wynajem stołów. Wynajem pokrowców Gdańsk.

bukiet ślubny Gdynia

Jasno fioletowy bukiet ślubny. Bukiet z fioletowymi kwiatami. Bukiet dla Panny Młodej. Bukiet dla świadkowej Gdańsk. Bukiet ślubny fioletowa eustoma.

bukiet ślubny Gdańsk

Kwiaty na wesele Gdańsk. Wesele w Złotym Stawie.

Zdecydowanie polecamy salę weselną Złoty Staw jako miejsce na wymarzone wesele w Borkowie. Nie tylko z uwagi na wspaniałą obsługę ale i bogatą ofertę. Za zdjęcia dziękujemy Panu Kacprowi Olejnikowi.

Złoty Staw
ul. Akacjowa 23C
80-180 Borkowo

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!