Ślub Cywilny w Plenerze na plaży ~ Organizacja Ślubu Plenerowego ~ Śluby plenerowe

Nareszcie! Doczekaliśmy się możliwości wzięcia ślubu w plenerze poza USC.

Nastąpiły zmiany w przepisach o ślubach cywilnych, które będzie można zawrzeć teraz w plenerze poza Urzędem Stanu Cywilnego. Od 2015 roku taką możliwość daje projekt nowelizacji ustawy z dnia 29 września 1986r. – Prawo o Aktach Stanu Cywilnego.

Szukasz miejsca na ślub w plenerze? Przerażają Cię formalności? Zapraszamy do kontaktu mailowego dekoracje@dekori.pl lub telefonicznie: +48 505 79 39 09 – pozwól nam zorganizować Wasz ślub w plenerze od A do Z.

Doradzimy idealne miejsce, zajmiemy się formalnościami oraz dostarczymy na miejsce dekoracje oraz wszystko co potrzebne – krzesła / stoły / altankę / nagłośnienie.

ślub na plaży Gdańsk

Ślub nad morzem na plaży w Gdańsku. Dekoracja ślubu w plenerze. Organizacja ślubów plenerowych Trójmiasto.

Już w tym roku będziemy mogli zawrzeć związek małżeński poza murami USC. Wybór miejsca na ślub plenerowy musi jednak zostać przemyślany. Wybrane miejsce na ślub musi gwarantować zachowanie powagi, doniosłość ceremonii oraz bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Nie może to być ślub podwodny czy na spadochronie. Pałace czy zamki jako miejsce ślubu będą mile widziane, pięknym miejscem będzie też plaża nad brzegiem morza lub jeziora.

ślub w plenerze Sopot

Dekoracja ślubu w plenerze. Bordowe kokardy, bordowe kwiaty. Biały dywan na ślub w plenerze.

Co za tym idzie otrzymujemy coraz więcej zapytań o organizację ślubu w plenerze oraz dekoracje ślubne w plenerze. Już w ostatnim roku przygotowywaliśmy śluby plenerowe. Miejsca jakie wybierali Narzeczeni to między innymi: taras na szczycie budynku w centrum miasta, plaża, ogród czy molo.

dekoracje ślubu w plenerze Gdynia

dekoracje ślubu w plenerze Gdynia


Poniżej prezentujemy kilka naszych przykładowych dekoracji ślubów w plenerze. Jeśli masz pomysł na inną dekorację, skontaktuj się z nami a przedstawimy Tobie ofertę na piękny ślub plenerowy – na plaży, zamku czy też w parku. Zapraszamy :-)

ślub w plenerze Gdynia

Ślub w plenerze w Gdyni, Gdańsku, Sopocie. Wystrój ślubny pleneru.

ślub w plenerze Gdańsk

Ślub w plenerze Gdańsk. Ślub na łonie natury.

ślub plenerowy

Ślub w plenerze w trójmieście. Dekoracje na ślub w plenerze. Zadaszenie dla Młodej pary. Świece w szkle, płatki róż, biały dywan.

Ślub na plaży Gdynia

Dekoracje ślubu na molo w Sopocie

ślub na molo Sopot

Ślub na molo w Sopocie

organizacja ślubu w plenerze Gdynia

organizacja ślubu w plenerze Gdynia. Konsultantka ślubna.

dekoracja ślubu w plenerze

Wystrój ślubny w plenerze Gdynia

Ślub nad morzem plener

Organizacja ślubu w plenerze na plaży – Gdynia / Gdańsk / Sopot – plenerowy ślub

Zajmujemy się nie tylko dekoracjami na ślubach plenerowy. Możemy w Waszym imieniu zająć się formalnościami związanymi ze ślubem w plenerze oraz pomóc w organizacji całej uroczystości zaczynając od zaproszeń ślubnych, formalności z urzędem stanu cywilnego USC, pomocy w wyborze fotografa, cateringu oraz innych czynności związanych z organizacją ślubu w plenerze.

Zapraszamy do kontaktu mailowego dekoracje@dekori.pl lub telefonicznie: +48 505 79 39 09

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!