Ślub na Darze Pomorza w Gdyni ~ Ślub w Plenerze Dar Pomorza Gdynia

Ślub na Darze Pomorza w Gdyni to bardzo oryginalny pomysł, który zapadnie w pamięci na zawsze. Piękne miejsce nad morzem aby zorganizować ślub w plenerze. Mieliśmy przyjemność zorganizować oraz udekorować ślub cywilny w tym wyjątkowym miejscu.

Dar Pomorza nazywany Białą Fregatą to muzeum odwiedzane codziennie przez rzesze turystów, jednak na czas ślubu statek jest wyłączony ze zwiedzania. Pary Młode wybierające to miejsce na ślub mają piękną pamiątkę na całe życie. Coraz więcej par decyduje się na ślub na morzu z uwagi na oryginalne miejsce, piękny i oryginalnie zachowany wystrój statku, widok na morze oraz inne statki, żaglowce czy okręt wojenny. Jeśli marzysz o ślubie cywilnym na statku to nie musisz już szukać – Dar Pomorza to idealne miejsce.

ślub na statku Gdynia

Ślub na statku w Gdyni. Tiulowe pompony, banery ślubne, białe pokrowce, stół dla urzędnika z obrusem, satynowe wstążki na krzesłach, szklana tuba ze świecą.

Dekoracja ślubna została wykonana w kolorystyce granatowo, kremowo, koralowej. Pięknym dodatkiem były dekoracyjne akcenty marynistyczne jak muszle czy rozgwiazdy.

dekoracje ślubne gdynia plener

Morskie dodatki dekoracyjne. Marynistyczna dekoracja krzeseł. Ślub plenerowy w Gdyni na statku Dar Pomorza.

Krzesła dla Pary Młodej oraz świadków udekorowane w białe pokrowce, satynowe kokardy i rozgwiazdy. Morskie dodatki na ślub znalazły się również na stole dla urzędnika stanu cywilnego. Godło, które jest niezbędne zostało również dostarczone przez naszą firmę Dekori.

ślub w plenerze na statku

Ślub w plenerze na statku dar Pomorza w Gdyni. Dekoracje marynistyczne. Dekoracje ślubne w plenerze.

Na statku zawisły banery w kolorystyce przewodniej ślubu oraz tiulowe pompony. Wszystkie krzesła oraz stoły zostały dostarczone przez naszą firmę – wypożyczalnia stołów i krzeseł Gdynia .

ślub w plenerze na darze pomorza

Dekoracja ślubna pleneru w Gdyni. Ślubny wystrój statku Dar Pomorza. Ślub nad morzem w Gdyni.

Dla Młodej Pary przygotowaliśmy biały dywan na ślub w plenerze w Gdyni. Na stoliku umieściliśmy godło w klasycznej białej ramie oraz dodatki dekoracyjne w postaci świecy w szklanej tubie, satynowe wstążki tworzące bieżnik oraz muszle i rozgwiazdy.

Ślub w plenerze Gdynia

Biały dywan na ślub w plenerze Gdynia. Dar Pomorza Gdynia. Morski ślub nad morzem.

W tym roku Młode Pary mają możliwość odbycia ślubu w plenerze poza urzędem stanu cywilnego za zgodą urzędnika USC i władz miasta. Dlatego stworzyliśmy dla naszej Pary Młodej z Gdyni miejsce oddające klimat morski, który to sobie wymarzyli.

morski ślub dekoracje Gdynia

Baner ślubny w kolorach marynistycznych. Dekoracje statku na ślub plenerowy w Gdyni.

Ślub cywilny w plenerze na żaglowcu Dar Pomorza to znakomity wybór. Nasza firma zorganizuje i udekoruje ślub w plenerze od a do z – możecie nam zaufać.

Ślub na Darze Pomorza w Gdyni

Wystrój statku na ślub w plenerze w Gdyni. Ślub marynistyczny w Gdyni. Ślub na żaglowcu.

dekoracje ślubne w plenerze Gdynia

Dekoracje ślubne na statku. Białe latarnie ze świecą na ślub w Gdyni. Dekoracje ślubne Gdynia.

dar pomorza ślub gdynia

Ślub na morzu w Gdyni. Dar Pomorza w Gdyni. Ślub na darze pomorza.

Dar Pomorza Gdynia

Dekoracja ślubna w plenerze. Dekoracja stołu dla urzędnika USC na ślub w plenerze – Trójmiasto Gdynia Gdańsk

Statek-muzeum „Dar Pomorza”
Al. Jana Pawła II
81-345 Gdynia

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!