Weselny Candy Bar Gdańsk ~ Słodki Bufet na Wesele Gdynia

Weselny Candy Bar to inaczej słodki bufet, który przyciągnie wyglądem i smakiem każdego gościa na Waszym weselu. Zamiast tradycyjnych stołów z ciastami proponujemy udekorowany stół w kolorystyce Twoich ślubnych dodatków. Na stole mogą pojawić się ciasta, ale również babeczki, lizaki, cukierki, muffinki, bezy, praliny, owocowy carving i wszystkie słodkości jakie lubisz Ty i Twoi goście na ślubie. Piękne naczynia i wystrój słodkiego weselnego stołu stworzą wyjątkową dekorację na sali.

Ozdobne banery z napisem Candy Bar, Słodki Bufet, Candy Buffet, Candy Corner lub Just Married, jako dodatkowa dekoracja. Słodki kącik wykonujemy w różnych przedziałach cenowych, dostępnych dla każdego. Zapytaj nas ofertę, zapraszamy do kontaktu.

Słodki Bufet ślub

Candy Bar Gdynia Gdańsk ożywi Twoją salę weselną. Słodkości, obok których goście nie będą mogli przejść obojętnie to właśnie weselny słodki bufet. Ulubione pianki, muffinki na wesele, lizaki, bezy, czekoladki, lukrowane migdały, praliny i wiele wiele innych.

Candy Buffet Gdańsk

Candy Buffet czyli twoje ulubione ciasteczka na ślub, kolorystycznie dobrane do wystroju sali i pozostałych elementów dekoracyjnych na ślubie. Candy bar (słodki bufet) wykonujemy na terenie Trójmiasta – Gdańsk Sopot Gdynia.

Candy Bar na weselu Gdynia

Candy Buffet – Kolorowe słodkie przekąski dla gości weselnych wyeksponowane w pięknych szkłach i udekorowane pięknymi wstążkami. Słodki kącik to „Must Have” na dzisiejszych weselach.

Zdjęcia: http://www.yesbabydaily.com/

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!