Ślub w Plenerze nad Morzem Gdynia ~ Organizacja i Dekoracja Ślubu Plenerowego Gdańsk

Ślub w plenerze staje się coraz bardziej popularny. Wszystko to zawdzięczamy zmianom w przepisach dzięki, którym ślub poza USC jest teraz możliwy. Bardzo nas to cieszy ponieważ wybór miejsc jest bardzo duży i pozwala dostosować miejsce przysięgi w plenerze do wielu rzeczy. Możliwości dekoracyjne również są ogromne. W tym roku mieliśmy okazję udekorować oraz  zorganizować  wiele ślubów w plenerze nad morzem i nie tylko.

Między innymi mieliśmy przyjemność uczestniczyć w organizacji ślubu w plenerze na molo w Mechelinkach ( Puck ). Wystrój zawierał biały dywan, białe drewniane krzesła na ślub udekorowane gipsówką, okrągły stół dla urzędnika oraz pergole udekorowaną materiałem. Dekoracja minimalistyczna, klasyczna i elegancka w swojej prostocie. Ślub plenerowy na molo jest możliwy w Trójmieście w kilku lokalizacjach. Jeśli chcesz swój ślub zorganizować w plenerze – napisz do nas – wyślemy Tobie ofertę na organizację oraz dekorację ślubu w plenerze.

ślub na molo plener trójmiasto

Ślub w plenerze w trójmieście. Dekoracje ślubne na molo. Dodatki dekoracyjne w postaci gipsówki.

dekoracja ślubna w plenerze Gdynia

Wystrój ślubny w plenerze Trójmiasto. Dekoracja na molo przygotowana na ceremonię zaślubin w Gdyni.

Podobny wystrój wybrała Młoda Para z Sopotu. Ślub plenerowy w Sopocie w lesie blisko restauracji to rewelacyjny pomysł biorąc pod uwagę zalety komunikacyjne i w tym wypadku piękne miejsce w środku trójmiejskiego lasu. Dekoracja ślubna pleneru składała się na: biały dywan, białe drewniane krzesła, dekoracja krzeseł Młodej Pary, zadaszenie na ślub w plenerze, okrągły stół dla urzędnika oraz godło. Dzięki takiemu zestawowi ślub poza USC w plenerze może odbyć się w sposób legalny i zgodny z prawem – nie musisz się przejmować wtedy przepisami.

ślub w plenerze Sopot

Zaślubiny plenerowe w Sopocie. Ślub w ogrodzie. Ślub w plenerze Sopot.

Kolejnym miejscem na ślub w plenerze jest statek Dar Pomorza. Ślub na tym żaglowcu będzie idealny dla osób lubiących morze i klimat marinistyczny na ślubie. W tym miejscu kilka krotnie przygotowywaliśmy aranżację ślubną. Jedna z nich zawierała czerwony dywan na ślub, krzesła z pokrowcami i wstążkami granatowymi oraz dodatkami z lin morskich, muszli oraz rozgwiazd. Bukiet ślubny z białej hortensji. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć ze ślubów na Darze Pomorza.

ślub w plenerze w Gdyni

Ślub na statku w Gdyni. Dekoracja ślubu w plenerze. Ślub w plenerze nad morzem.

ślub w plenerze Gdynia

Dekoracje ślubne Gdynia. Ślub na Darze Pomorza w Gdyni. Ślub w plenerze nad morzem w Gdyni.

dekoracje morskie na ślub nad morzem Gdynia

Ślub w plenerze z motywem marynistycznym. Wesele nad morzem.

dekoracja krzeseł na ślubie w plenerze Gdynia

Ślub na morzu w Gdyni. Dekoracja morska ślubu. Kolor przewodni ślubu to granatowy.

bukiet_slubny_hortensja

Dekoracja ślubna na statku w Gdyni. Ślub w plenerze.

morskie dekoracje na ślub w plenerze Gdańsk

Wystrój ślubny na statku. Morskie dodatki ślubne na ślub plenerowy.

Poniżej prezentujemy inne zdjęcia z naszych wybranych realizacji ślubów plenerowych. Jeśli pragniesz by Wasz ślub odbył się w plenerze napisz do nasz maila – przedstawimy ofertę na dekorację oraz organizację ślubu poza USC.
ślub na plaży Gdynia

Ślub na plaży w Gdańsku Stogi. Plenerowe dekoracje ślubne w Gdańsku.

ślub na plaży sopot

Organizacja ślub na molo w Sopocie. Dekoracje ślubne w plenerze Sopot.

ślub w plenerze dekoracje Gdańsk

Ślub w plenerze Gdańsk. Zaślubiny w ogrodzie lub parku. Krzesła z pokrowcami, biały dywan, zadaszenie dla Pary Młodej oraz bukiety.

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!