Dekoracje Ślubne Stołów na Wesele Gdynia ~ Okrągłe czy Prostokątne Stoły na Weselu Gdańsk

Stoły okrągłe czy tradycyjne prostokątne dla gości na weselu? Z takimi pytaniami spotykają się Młode Pary planujące wesele na sali, która oferuje obydwie wersje. Każda z nich ma swoje plusy i minusy. A która jest bardziej popularna?

Coraz częściej wybierane są stoły okrągłe na sali weselnej. Młodym Parom bardziej podobają się stoły okrągłe ponieważ ta moda przychodzi do nas ” z ameryki”. Oglądając zdjęcia ślubne z tamtejszych wesel prawie wszystkie sale ślubne mają taki typ stołów – trzeba przyznać, że wygląda to rewelacyjnie. Okrągłe stoły z długimi obrusami i pięknymi dekoracjami ślubnymi to ostatnio marzenie wielu par planujących ślub. Jednak wszystko ma swoje wady i zalety.

wysokie wazony na bukiet

Kremowe kwiaty w wysokich wazonach z girlandami kryształów. Sala weselna z okrągłymi stołami. Pokrowce z kokardami w Zatoce Sztuki.

kwiaty w szklanych tubach

Biało zielona dekoracja ślubna. Białe tulipany w szklanych tubach. Sala weselna z okrągłymi stołami Trójmiasto.

dekoracja serwetek ślub

Wystrój stołu na wesele. Ślubna dekoracja Gdańsk. Dekoracja serwetek. Dekoracje ślubne Dekori. Hotel Qubus Gdańsk – wesele

Okrągłe stoły pięknie się prezentują. Zapełniają miejsce na sali kiedy gości nie jest za wiele a sala jest dość duża. Dekoracje weselne na  okrągłych stołach są bardziej widoczne. Goście weselni integrują się w grupy. Można wykonać tematyczne dekoracje na każdym ze stołów. Na okrągłych stołach stawiamy numerki jako kolejny piękny element dekoracyjny nawiązujący do całości tematycznie. Wygodniej siedzi się naszym gościom przy stołach okrągłych. Mieszczą ok 8-12 osób. Przy takich okrągłych stołach bardziej sprawdza się szwedzki stół.

Dużo zalet. A jakie są wady? Analogicznie, gdy mamy zaproszonych wielu gości a sala wyliczona jest na styk, wówczas okrągłe stoły mogą się nie zmieścić. Należy uważać z wyborem dekoracji na stołach aby nie przeszkadzała w rozmowie i kontakcie z nowożeńcami. Niektórzy goście będą siedzieć tyłem do innych, parkietu czy młodej pary. Nie wszystkie sale weselne w Trójmieście mają możliwość zaoferowania okrągłych stołów.

W naszej kulturze „weselnej” sprawdzają się jednak wciąż stoły prostokątne. Ustawienia w U czy E. Kiedy goście siedzą obok siebie i jedynymi grupami są wybrane przez młodych miejsca gdzie będą siedzieli goście panny młodej a gdzie pana młodego. Zazwyczaj odbywa się to pod kątem miejsca gdzie siedzi młoda czyli po lewej stronie stołu prezydialnego a jej rodzina w lewej odnodze od stołu głównego. Goście Pana Młodego po przeciwległej stronie. Taki układ sprzyja też tradycyjnemu biesiadowaniu przy stołach i integracji.

Młode osoby organizujące wesele lubią nowinki. Chcą gości zaskoczyć i oczarować swoją wizją wesela aby dobrze je zapamiętali i bawili się do białego rana.

Poniżej kilka zdjęć z dekoracji stołów okrągłych na weselu wykonanych przez Dekoracje Ślubne Dekori. Jeśli szukasz sali weselnej w Trójmieście ( Gdynia, Gdańsk, Sopot ) która oferuje okrągłe stoły na wesele napisz do nas maila – pomożemy Tobie w wyborze odpowiedniego miejsca na wesele.

okrągłe stoły na ślubie

Dekoracja ślubna sali Vinegre di rucola w Gdyni. Wesele na tarasie w Gdyni. Ślub na tarasie. Wesele nad morzem Trójmiasto.

okrągłe stoły wesele

Dekoracje fioletowo różowe na okrągłych stołach. Dekoracje ślubne Magnat Bojano.

girlandy z kryształkami przy kwiatach

Wysoki wazon z bukietem kwiatów kremowych oraz girlandami z kryształów. Czarne świece z kryształami oraz dekoracja światłem. Dekoracja czarnych serwetek.

dekoracja ślibna sali Gdynia

Bordowo czerwona dekoracja sali na wesele. Dekoracje ślubne w Gdyni.

dekoracja sali na wesele Sopot

Wystrój sali w Sopocie. Zatoka sztuki Sopot. Wesele w Zatoce Sztuki. Ślub na plaży w Zatoce Sztuki.

bordowe dodatki ślubne na stół

Bordowe kokardy na krzesłach oraz bordowy bieżnik. Dekoracje ślubne Trójmiasto.

Wystrój sali na wesele Gdańsk

Zimowe dekoracje na okrągłych stołach. Dekoracje ślubne zimą. Ślub w Qubus Hotel Gdańsk. Sala weselna hotelu Qubus.

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!