Dekoracja sali na Andrzejki Gdynia ~ Dekoracje Andrzejkowe Gdańsk

Już niedługo, rozpoczną się zabawy Andrzejkowe. Wielu z was uda się do restauracji świętować i wróżyć szczęśliwą przyszłość. Andrzejki kojarzą nam się bardzo pozytywnie, z nadzieją, z czasem kiedy dowiadujemy się co pozytywnego przyniesie nam przyszłość. Wróżby andrzejkowe to między innymi:

– wróżenie z wosku czyli lanie wosku i odczytywanie wróżby z cienia wylanego na wodę wosku. Aby nie było za łatwo wosk należy lać przez dziurkę od klucza

– andrzejkowe ciasteczka z wróżbą – to malutkie ciasteczka z karteczkami, gdzie zapisane są nasze tajemnice najbliższego roku

wyścig butów – każdy daje swój jeden but i ustawia jeden za drugim w linii prostej od najdalszego miejsca od drzwi w mieszkaniu/domu a następnie przekładając ostatni but na początek kolejki poruszamy się w kierunku drzwi. Czyje buty będą pierwsze temu spełnią się najskrytsze marzenia.

dekoracje świece na stole

Świece i świeczniki to tworzy niepowtarzalny klimat. Andrzejkowy klimat na sali.

Wymieniłam niektóre z najbardziej popularnych wróżb. Oczywiście wszystko traktujemy z przymrużeniem oka. Ma to być dla nas świetna zabawa i mile spędzone chwile w gronie znajomych. Musimy również pamiętać, że to dodatki tworzą nastrój i niepowtarzalny klimat. Aby przygotować salę do zabawy Andrzejkowej stwórzmy troszkę mroczny klimat. Przykładowe dekoracje to własnoręcznie wykonane pajęczyny, pająki, babajagi na miotle, nietoperze, duża ilość świec i latarń oraz klucz do wróżb. Oczywiście nie zapomnijmy o kuli do wróżenia!

Dekoracje w postaci czarnych kokard na krzesła czy pokrowców, mroczne dodatki, dekoracje światłem wzmocnią czarodziejski klimat wieczoru.

dekoracja światłem

Dekoracja światłem na sali. oświetlenie ścian.

Dekoracje na Andrzejki

Dekoracje na Andrzejki.

Andrzejki 2015

Andrzejki 2015. Udanej Zabawy!

Zdjęcia: blog.partybox.pl, http://www.weselezwodzirejem.pl, justlovely.pl, krakow.miastodzieci.pl

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!