Litery LOVE Gdynia | Podświetlany Napis Gdańsk | Neon Led z Żarówkami Trójmiasto

Przygotowaliśmy dla Was nowość w naszej ofercie ślubnej absolutny „must have” na zbliżający się sezon – Podświetlany żarówkami duży napis LOVE. Chcesz by Wasze wesele było wyjątkowe? Pragniesz zaskoczyć gości czymś nowym? Mamy coś dla Ciebie!
Napis Love z żarówkami Gdynia Gdańsk Sopot

Duży napis love na ślub i wesele Gdynia | Litery Sopot | LED neon LOVE Gdańsk

Litery LOVE świecące Trójmiasto

Świecący napis LOVE na wesele w Trójmieście – Pomorskie.

litery love Gdańsk

Podświetlany napis love Gdańsk Sopot Gdynia ( Trójmiasto )

Oferujemy Wam wypożyczenie świecących liter LOVE w dwóch rozmiarach:

  • Wysokość 120 cm – idealny do postawienia na sali tanecznej jako tło filmu i zdjęć w czasie tańców jak i świetny rekwizyt do zdjęć :-) Napis może też stać w ogrodzie przed salą lub w innym dowolnym miejscu. Szerokość napisu około 4-5 metrów – zależy jak szeroko rozstawione będą litery.
  • Wysokość 70 cm – napis stworzony przez z nas z myślą o postawienie go zaraz przed stołem pary młodej, jego wysokość jest dobrana w ten sposób by nie wystawał ponad stół pary młodej – czy Wasz stół będzie okrągły czy prostokątny napis LOVE przed Waszym stołem będzie prezentował się przepięknie… szczególnie w nocy gdy na sali zrobi się ciemniej. Dekorację taką możemy też połączyć z dekoracją światłem z naszej oferty.

Love na ślub wesele Pomorskie

Napis Love z żarówkami wypożyczalnia Pomorskie | Świecące litery na ślub i wesele.

Napisz na dekoracje@dekori.pl lub zadzwoń +48 505 79 39 09 i poznaj naszą ofertę.
napis love Gdynia

Napis Love Pomorze / Inicjały led litery ślub i wesele Rumia Reda Wejherowo

Napis neon LOVE doda stylu i szyku każdej sali weselnej. Dodaj za jego pomocą blasku swojemu ślubowi i pokaż swoim gościom jak bardzo się kochacie :-) Na zamówienie wykonujemy też podświetlane inicjały Pary Młodej. Żarówki w naszych literach świecą barwą ciepłą dzięki czemu tworzą niesamowity klimat, a dzięki technologi LED nie nagrzewają się dzięki temu są bezpieczne.

Litery ledowe LOVE to nie tylko atrakcja na dzień Waszego ślubu, sprawdzą się też w innych okolicznościach, będą też ciekawym dodatkiem do zdjęć na Waszym plenerze ślubnym. Napis dostarczymy i odbierzemy z miejsca Waszej sesji zdjęciowej naszym transportem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
podświetlany świecący love Gdynia Gdańsk

Podświetlany napis LOVE na plener lub wesele / wypożyczalnia dużych liter.

Z uwagi na duże rozmiary napis dostarczamy na wesele własnym transportem oraz odbieramy go po weselu lub poprawinach z Waszej sali weselnej. Napisz na dekoracje@dekori.pl lub zadzwoń +48 505 79 39 09 i poznaj naszą ciekawą ofertę.
litery napis led love Trójmiasto

Duże litery LOVE na ślub i wesele / Litery z żarówkami Gdynia Gdańsk

Duże podświetlane literki LOVE stworzą niesamowity klimat. Nasza litery wypożyczamy na terenie województwa Pomorskiego. Głównie Trójmiasto – Gdynia Gdańsk Sopot. Jak zarezerwować litery na Wasz ślub? Napisz na dekoracje@dekori.pl lub zadzwoń +48 505 79 39 09 do nas i podaj swoją datę ślubu oraz rozmiar napisu jaki Was interesuje. Jeśli tylko litery będą dostępne przygotujemy dla Was ofertę.
litery napis love Sopot

Litery LOVE świecące / Neon Love / Napis na ślub i wesele

Napis LOVE to tylko jedna z licznych atrakcji na wesela jakie posiadamy w naszej ofercie zapraszamy do działu oferta oraz wypożyczalnia gdzie możecie zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów: dekoracje@dekori.pl / +48 505 79 39 09

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!