Słodki Stół na Weselu w Sopocie ~ Słodki Bufet na Ślub Gdynia

Słodki stół na weselu jest zawsze, ale nie zawsze tak smaczny, dobrany kolorystycznie i tematycznie oraz taki, który goście zapamiętają jeszcze długo po waszym weselu. Pięknie podany słodki bufet może być gwoździem programu i pięknym wystrojem ślubnym na sali, jeśli tylko o to zadbasz.

Candy Bar dekoracje Gdynia

Słodki Bufet w pastelowych kolorach w Sopocie na weselu w Zatoce Sztuki

Wykonujemy Słodkie Bufety przygotowane specjalnie dla każdej pary indywidualnie. Wybieramy wspólnie kolory, dodatki dekoracyjne ( kokardki, kwiatki, serduszka, tematyczne kształty ), smaki, ilość pater i dekoracje stołu. Dobierając dokładnie każdy szczegół aby ze smakiem przywitać waszych gości.

Słodki Bufet Gdynia

Babeczki na Słodki Stół dla gości weselnych z trójmiasta. Dekoracje ślubne Gdynia.

Candy Bar na poniższych zdjęcia w pudrowych kolorach został wykonany w sali kryształowej Zatoki Sztuki w Sopocie. Jeśli planujesz mieć taką atrakcję na swoim weselu zapraszamy do kontaktu z nami. Przestawimy naszą ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Słodki Bufet na ślub Gdynia

Lizaki, macaronsy, muffiny, żelki, czekolady, fontanna czekoladowa, pianki, cukierki, słodkości, ciasta na wesele Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Słodki Bufet na wesele Gdynia

Candy Bar na wesele w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, trójmieście. Słodki Stół różowy.

Słodki Bufet na weselu Gdynia

Atrakcje wesele w postaci Słodkiego Bufetu. Piękny efekt dekoracyjny oraz niezapomniane doznania smakowe Twoich gości. Eat me! I’m yours ! Styl glamour.

Zapraszamy do kontaktu mailowego dekoracje@dekori.pl lub telefonicznie: +48 505 79 39 09

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!