Napis LOVE Rumia Reda Wejherowo Ślub Wesele | Wypożyczalnia Gdańsk Sopot Gdynia

Piękny duży podświetlany żarówkami napis LOVE na ślub / wesele / plener ślubny / zaręczyny – HIT zbliżającego się sezonu ślubnego. Jeśli chcesz na swoim weselu coś co zrobi na Twoich gościach wrażenie a dodatkowo pięknie udekoruje salę to jest to oferta dla Ciebie.

Posiadamy w ofercie litery LOVE w dwóch rozmiarach. O wysokości 120 cm jak na poniższych zdjęciach oraz mniejsze o wysokości 70 cm. Oświetlony napis LOVE dostarczamy i odbieramy z sali weselnej własnym transportem na terenie Trójmiasta – Gdynia Gdańsk Sopot Rumia Reda Wejherowo oraz okolice.

Chcesz poznać naszą ofertę? Napisz na dekoracje@dekori.pl lub zadzwoń +48 505 79 39

Litery LOVE idealnie komponują się z dekoracją światłem sali weselnej, która też jest w naszej ofercie. Poniżej przedstawiamy zdjęcia naszych liter na sali weselnej.

Napis LOVE Reda wesele

Podświetlany napis ledowy z żarówkami LOVE – wypożyczalnia – Rumia / Reda / Wejherowo.

Love wejherowo napis na ślub wesele

Duże litery LOVE napis z żarówkami do wypożyczenia – Wejherowo / Rumia / Reda

Napis Led Love Rumia Neon

Napis / Litery LOVE na ślub i wesele Rumia Reda Wejherowo

Zdjęcia dzięki uprzejmości http://dj-vicek.pl/ :-) Dziękujemy!

Jeśli chcesz mieć taki świecący napis LOVE na swoim weselu zapraszamy do kontaktu z nami! Wyślemy ofertę oraz sprawdzimy czy napis jest dostępny w Waszym terminie. Do usłyszenia! :-)

Chcesz poznać naszą ofertę? Napisz na dekoracje@dekori.pl lub zadzwoń +48 505 79 39

Nasze usługi oferujemy na terenie województwa pomorskiego, w szczególności w takich miastach jak: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Rumia, Reda, Wejherowo, Kościerzyna, Żukowo, Kartuzy, Sierakowice, Elbląg, Nowy Dwór Gdański, Tczew, Pruszcz Gdański, Lębork, Słupsk, Ustka, Luzino, Szemud, Gniewino, Krokowa oraz innych miast do ustalenia.

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!