Bramy z Balonów Gdańsk | Kolumny Balonowe Gdynia | Dekoracje Balony Sopot

Poszukujesz firmy, która wykona na terenie Trójmiasta lub okolic Pomorza / Pomorskiego dekorację z balonów na potrzeby otwarcia sklepu, akcji promocyjnej, imprezy firmowej lub okolicznościowej? Jeśli tak zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Dekori.

Od ponad 8 lat wykonujemy na potrzeby firm oraz klientów indywidualnych dekoracje balonowe takie jak:

  • Bramy z Balonów / Łuki balonowe – balony w takich konstrukcjach mogą być w dowolnym kolorze, mogą też posiadać balony z nadrukiem loga firmy. Dekorację wykonujemy na miejscu oraz po zakończeniu wydarzenia / akcji promocyjnej zajmujemy się jej demontażem. Dzięki wieloletniej współpracy posiadamy doświadczenie w wykonywaniu bram balonowych lub kolumn na terenie największych galerii handlowych w trójmieście: Galeria Bałtycka Gdańsk / Galeria Metropolia w Gdańsku / Centrum Handlowe Klif w Gdyni / Riviera Gdynia / Szperk / Galeria Rumia
  • Akcje promocyjne z użyciem balonów z helem – rozdawanie balonów z helem z logiem firmy, wypuszczanie balonów z helem do nieba z siatki, montaż balonów helowych do lusterek samochodowych, dekoracje z balonów z helem
  • Kolumny / słupy z balonów – umieszczone na witrynie przed sklepem zwracają uwagę i zachęcają potencjalnych klientów do odwiedzenia sklepu.
  • Dekoracje z balonów – na eventy i imprezy firmowe czy integracyjne oraz targi branżowe – bukiety balonowe, kępki z balonów, balony z helem pod sufitem, napisy z balonów, balony z nadrukiem loga, obciążniki do balonów
  • Balony z helem / kępki z balonami z helem – balony z helem umieszczone pod sufitem lub do wypuszczenia, kępki z balonami montowane do obciążników udekorują wejście, salę na imprezę firmową, witrynę sklepową, scenę czy inne miejsce na spotkania integracyjne, urodziny, studniówki, sylwestra i na każdą okazję, którą chcemy świętować.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chcesz zadać pytanie? Wysłać zapytanie? Zapraszamy: +48 505 79 39 09 lub dekoracje@dekori.pl

łuki bramy balonowe z balonów Gdynia

Dekoracje z balonów na otwarcia sklepów oraz akcje promocyjne – Dekoracje Riviera Gdynia / Galeria Bałtycka Gdańsk / Metropolia w Gdańsku / Centrum Forum

Nasze usługi dekoracji balonowych oferujemy na terenie miast: Gdynia Gdańsk Sopot Trójmiasto Rumia Reda Wejherowo Lębork Słupsk Pruszcz Gdański Tczew Malbork Żukowo Kartuzy Władysławowo Puck Jurata Jastarnia Hel Kościerzyna Elbląg Nowy Dwór Gdańsk – jeśli szukasz dekoracji z balonów na terenie tych miast i okolic pomorza – zapraszamy do kontaktu. Jeśli chodzi o dekoracje nie ma dla nas rzeczy niemożliwych :-)

kolumny z balonów balonowe Gdynia Gdańsk

Kolumny / łuki balonowe z balonów Trójmiasto – na otwarcia sklepów oraz wyprzedaży.

Bramy z balonów czy kolumny balonowe przed witryną sklepową w centrum handlowym zawsze zwrócą uwagę potencjalnego klienta. Są też bardzo łatwe w demontażu oraz istnieje duża dowolność ich personalizacji. Do wykonania dekoracji balonowych używamy tylko najlepszych lateksowych balonów, oferujemy też na terenie Trójmiasta balony z nadrukiem reklamowe. Wypożyczamy też same butle z helem – jeśli chcesz wykonać dekoracje z balonów z helem we własnym zakresie.

kępki z balonów z helem Trójmiasto

Balony w kępkach na dekoracje imprezy firmowej – balony z helem z dostawą. Balony z logo Twojej firmy.

dekoracje balonowe Gdańsk

Dekoracje z balonów z helem. Balony z nadrukiem loga grafiki Trójmiasto – Gdynia Gdańsk Sopot.

Współpracujemy z firmami eventowymi / ewentowymi oraz organizującymi imprezy firmowe oraz integracyjne. Na nasze usługi wystawiamy faktury VAT. Bramy z balonów oraz łuki balonowe z naszej firmy cechują się świetną jakością – zależnie od temperatury w centrum mogą stać przed sklepem na akcji promocyjnej ponad tydzień w nienaruszonym stanie.

dekoracje z balonów Gdynia

Dekoracje balonowe hotelu Hotele Courtyard by Marriott Gdynia.

dekoracje balonowe Gdynia

Bramy z balonów / Girlandy balonowe / Łuki z balonów oraz balony z helem.

bramy balonowe z balonów Gdynia

Girlandy promocyjne / Słupki z balonów / Dekoracje balonowe z balonów Gdynia Gdańsk Sopot – balony reklamowe z nadrukiem.

Dlatego jeśli panujesz otwarcie sklepu lub akcję promocyjną gdzie dekoracje z balonów będą świetną inwestycją i na 100% przyczynią się do zwiększenia sprzedaży zapisz sobie nasz numer +48 505 79 39 09 oraz e-mail: dekoracje@dekori.pl – gwarantujemy zadowolenia klienta. Wystawiamy faktury VAT.

balony cyfry Gdynia

Balony foliowe cyfry oraz litery helowe z dostawą na terenie Trójmiasta i okolic. Na urodziny i inne imprezy okolicznościowe.

dekoracje balonowe Trójmiasto

Dekoracje z balonów na targi / eventy dla firm. Balony z logiem / nadrukiem – Trójmiasto Pomorze.

Obsługujemy też targi branżowe w Amber Expo oraz Ergo Arenie – balony z helem na stoisku Twojej firmy to idealny sposób by osoba odwiedzająca Targi w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie zwróciła uwagę na dekorację z balonów na Twoim stoisku firmowym i co za tym idzie na Twoją firmę. Balony helowe z dostawą na terenie Gdańska / Poczta balonowa Gdynia – nie czekaj zamów już dziś balony z helem pod wskazany adres – 7 dni w tygodniu.

dekoracje z balonów dla firm Gdańsk

Dekorowanie z balonów dla firm – balony z helem z dostawą dla firm. Dekoracje firmowe balonowe.

W naszej ofercie znajdziesz też dekoracje balonowe dla firm, wśród nich nowość i hit ostatniego roku – świecące balony ledowe LED z helem. Wypuść je do nieba zamiast fajerwerków. Na balonach możemy umieścić logo Waszej firmy lub do wstążki balonowej dołączyć karteczkę z logiem. Gwarantujemy, że wspólne wypuszczanie balonów diodowych z helem do nieba świetnie zintegruje zespół. Zobacz film z wypuszczania balonów do nieba:

dekoracje z balonów dla firm Sopot

Balony z helem z nadrukiem oraz bez. Dekoracje balony na otwarcie sklepu oraz promocje w galeriach handlowych.

Masz pytania? Nietypowe zamówienie? Napisz: dekoracje@dekori.pl lub zadzwoń: +48 505 79 39 09

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!