Wypożyczalnia krzeseł Chiavari Gdynia Gdańsk Sopot Trójmiasto | Wynajem | Do wynajęcia

Oferujemy do wynajmu krzesła typu Chiavari. Meble można odebrać od nas lub możemy je dostarczyć na wesele / event / imprezę firmową. Krzesła posiadamy w kolorze szampańskim / champagne. Krzesła amerykańskie można wynająć na terenie Trójmiasta i okolic – dalsze miasta do ustalenia. Pytania proszę kierować na maila: dekoracje@dekori.pl lub telefonicznie: +48 505 79 39 09

krzesła chiavari wypożyczalnia Sopot Gdańsk

Złote krzesła amerykańskie typu chiavari na ślub / event / wesele do wynajęcia – wypożyczalnia – wynajem. Trójmiasto / Pomorskie.

chiavari Trójmiasto Gdańsk wesele wynajem

Krzesło chiavari do wynajęcia / wypożyczalnia – Trójmiasto – Rumia Reda Wejherowo. Krzesła amerykańskie.

Posiadamy w naszej ofercie też inne krzesła – białe drewniane krzesła idealne na ślubu w plenerze oraz krzesła i stoły bankietowe na wesela / śluby / urodziny / imprezy firmowe / chrzty / komunie. Do wcześniej wymienionych mebli posiadamy obrusy oraz pokrowce na krzesła.

W ofercie jako wypożyczalnia mamy też do wynajmu wysokie stoliki bankietowe / koktajlowe. Na nasze usługi wystawiamy faktury VAT. Dysponujemy transportem. Jeśli szukasz wypożyczalni mebli – stołów / krzeseł na wynajem / do wynajęcia do dobrze trafiłeś. Do usłyszenia! :-)

Kontakt Strona Główna Oferta Wypożyczalnia Hop do góry strony!